Facebook Ln

PARTNERZY SAFEPLUS Z ZAKRESU SECURITY

 

Check Point

Firma Check Point Software Technologies jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań przeznaczonych do zabezpieczania sieci, systemów komputerowych i Internetu. Nasza firma posiada status Partnera "2 stars" i unikalną specjalizację Sandblast.

 

Dominujące produkty, które od lat potwierdzają status lidera w różnych obszarach: zapory systemowe (firewall) oraz wirtualne sieci prywatne (VPN). Architektura SVN (Secure Virtual Network) zapewnia bezpieczeństwo i bezproblemową komunikację użytkowników sieci, systemów oraz aplikacji poprzez środowiska Internet, intranet oraz ekstranet.

NextGeneration jest najnowszą wersją systemu zabezpieczeń firmy Check Point opartą na architekturze bezpiecznych sieci wirtualnych (SVN – Secure Virtal Network) pozwala zabezpieczyć biznesową wymianę informacji oraz zasoby sieci całej firmy.

 
Fotka
 
Cisco

Firma Cisco jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych. Oferuje rozwiązania dla każdego klienta końcowego od małych przedsiębiorstw (Small Business), aż po rozbudowane strukturalnie sieci przedsiębiorstw.

 

Prezentuje rozwiązania między innymi z zakresów routing (routery z serii 2900, 3900 lub ASR1000), firewall (jednostki Cisco ASA, rozbudowane moduły IPS oraz Anti-x), switching (przełączniki Cisco Catalyst, Cisco Nexus) WLAN (nowoczesne dwupasmowe Access Point wraz z urządzeniem zarządzającym Wireless Controller), NAC (Identity Service Engine, Access Control System).

 
Fotka
 
CyberArk

CyberArk to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań pozwalających na kompleksowe zaadresowanie obszarów związanych z kontami uprzywilejowanymi. Oprogramowanie Priviledged Account Security Solution pozwala na zbudowanie zwartej polityki zarządzania kontami uprzywilejowanymi obejmującej: reguły dotyczące tworzenia, przechowywania oraz zmiany haseł, nagrywanie sesji oraz systemy analityki pozwalającej na wykrywanie ataków APT wykorzystujących do tego celu konta uprzywilejowane.

 

 
Fotka
 
CyberBit

CyberBit to izraelska Spółka należąca do holdingu Elbit Systems notowanego na NASDAQ. Specjalizuje się w zabezpieczaniu infrastruktury krytycznej w sektorze elektrycznym, ropy naftowej, gazu i transportu. Ich rozległe geograficznie i rozproszone sieci nie posiadają wymaganych mechanizmów chroniących je przed mniej lub bardziej wyrafinowanymi cyber-atakami. Wbrew powszechnemu przekonaniu, iż sieci infrastruktury krytycznej są “odizolowane”, to w rzeczywistości sieci te praktycznie zawsze połączone są z większą siecią, co naraża sieć SCADA na liczne wektory ataków.

 

 
Fotka
 
Energy Logserver

Energy Logserver pozwala na natychmiastowy przegląd logów, ich analizę i raportowanie – skala nie ma znaczenia. Projekt Energy Logserver został stworzony z myślą objęcia centralizacją zdarzeń wszystkich obszarów IT w organizacji. Bazując na cenionym na rynku projekcie open-source Elasticsearch stworzone zostało wydajne rozwiązanie o potężnych możliwościach składowania i przeszukiwania danych. System cechuje wygoda administracji, pozwala na analizę sprzedaży i trendów. Dzięki bogatej bazie zgromadzonych informacji Energy Logserver jest w stanie wskazać miejsca zagrożone atakami, lub wspomagać inne systemy w działaniach prewencyjnych.

 
Fotka
 
Forcepoint

Firma Forcepoint (dawniej Websense) jest wiodącym dostawcą systemów zintegrowanych na świecie. W swojej ofercie posiada hybrydowe rozwiązanie TRITON, które łączy w sobie zabezpieczenia Web, Email oraz Data. Web Security pomaga regulować korzystanie z zasobów Internetu, chroni przed zagrożeniami oraz redukuje działanie malware, co pozwala rozwijać produktywność pracowników, a także zwiększyć bezpieczeństwo środowiska Web.

Data Security wykrywa istotne informacje w sieci przedsiębiorstwa, monitoruje ich wykorzystanie oraz zapobiega wyciekowi tych informacji. Email Security blokuje wirusy i spam, zapobiega wyciekowi danych poczty wychodzącej, pozwalając klientowi końcowemu na egzekwowanie własnych polityk bezpieczeństwa oraz pewności zachowania jakości usług.

 
Fotka
 
Fudo Security

Fudo Security (dawniej Wheel Systems) jest czołowym producentem innowacyjnych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa systemów IT. Specjalizuje się w zagadnieniach uwierzytelnienia i autoryzacji użytkowników oraz monitoringu dostępu do sieci korporacyjnych. W swoich produktach łączy innowacyjność i łatwość obsługi z silnymi mechanizmami bezpieczeństwa. Jest liderem na polskim rynku mobilnego uwierzytelnienia użytkowników, a także jedną z nielicznych na świecie firm, oferujących rozwiązania z zakresu monitoringu, rejestracji i zapisu zdalnych sesji.

 

Firma powstała w 2004 roku z inicjatywy doświadczonych specjalistów w branży IT. Od tego czasu zaufało jej ponad 100 firm oraz instytucji.

 
Fotka
 
HP Enterprise

Hewlett Packard – amerykańska firma informatyczna z siedzibą w Palo Alto w Kalifornii. W 2010 roku druga pod względem obrotów największa firma informatyczna świata. Obecnie podzielona na dwie firmy: HP Inc. – m.in.: producent drukarek, skanerów, palmtopów i komputerów oraz HP Enterprise – głównie serwery, macierze oraz sieci.

 

SafePlus koncertuje się na produktach HP Enterprise, głównie na sieciach komputerowych oraz rozwiązanych z zakresu Enterprise Security takich jak ArcSight (w 2017 roku oprogramowanie HPE Security zostało zakupione przez Micro Focus). Posiadamy specjalistów z certyfikatami MASE (1 osoba) i ASE (2 osoby).

 
Fotka
 
Huawei

Chiński koncern, specjalizujący się w produkcji urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych, a także informatycznych, założony w 1988 roku. W Polsce Huawei w 2015 roku zatrudniał około 500 osób. Firma bardzo dynamicznie się rozwija oferując coraz szersze portfolio swoich rozwiązań począwszy od telefonów a skończywszy na specjalizowanych urządzeniach dla operatów telekomunikacyjnych.

 

Nasza Spółka dostarcza rozwiązania Huawei z grupy Enterprise czyli produkty do zapewnienia bezpieczeństwa IT, routery, przełączniki, serwery, macierze oraz UPSy.

 
Fotka
 
Infoblox

Produkty Infoblox powstały w odpowiedzi na potrzebę firm i instytucji związaną z usługami DDI (DNS + DHCP + IPAM). Infoblox posiada dwie zasadnicze linie produktów dostępne w postaci dedykowanych platform sprzętowych: DDI oraz NetMRI. Główne zadania realizowane przez DDI to: całkowita automatyzacja procesu zarządzania DHCP, wysoka dostępność i redundancja dzięki DHCP Failover, automatyzacja zarządzania serwerami DNS w sieci, uproszczenie zarządzania skomplikowanymi sieciami IP, bezproblemowa migracja do IPv6, integracja z Microsoft, VMware oraz Cisco ISE w najnowszej wersji 2.0 za pośrednictwem platformy pxGrid. NetMRI to w głównej mierze system realizujacy zadania z zakresu NCCM (Network Configuration and Change Management) – czyli system, który automatyzuje i pozwala efektywnie zarządzać siecią.

 
Fotka
 
Ivanti

Ivanti (dawniej MobileIron) jest konsekwentnie oceniana przez Gartnera i innych jako jedna z najbezpieczniejszych platform dla mobilności w przedsiębiorstwach. Firma skupia się na rozwiązaniach mobilnych. SafePlus uważa, że większość zadań wykonywanych przez pracowników mobilnych powinno odbywać się na urządzeniach mobilnych i nie musi wymagać korzystania z komputera stacjonarnego. Nasza wizja takiego urządzenia mobilnego wymaga zestawu wydajnych aplikacji z bezproblemową integracją z zasobami firmowymi i warstwowego modelu zabezpieczeń dla tożsamości użytkownika, aplikacji i danych. Razem z Zimperium, Ivanti stworzyła pierwsze wykrywanie w czasie rzeczywistym zagrożeń mobilnych i ich remediację.

 

Fotka
 
Micro Focus

W oparciu o filozofię WorkloadIQ, Micro Focus NetIQ pomaga w ekonomiczny sposób zapewnić klientom bezpieczeństwo informacji zgodnie z wymaganiami HIPAA, FDCC/SCAP, FISMA, PCI DSS, SOX i NERC CIP oraz w bezpieczny sposób zarządzać i realizować usługi informatyczne we własnym środowisku – fizycznym, wirtualnym oraz w środowisku typu cloud.

 

NetIQ przedstawia rozwiązania z dziedzin:
Identity & Access Governance
Access Management
Security Management
Systems & Application Management
Workload Management
Service Management

 

W obszarze naszego zainteresowania są również produkty zakupione od HPE Security: Micro Focus ArcSight oraz Fortify.
 
Fotka
 
Netwrix

Netwrix Auditor zajmuje czołowe miejsce wśród platform przeznaczonych do kontrolowania zmian i konfiguracji w obrębie całej infrastruktury IT, gwarantując całkowitą przejrzystość działań. Upraszcza utrzymanie zgodności z procedurami, podnosi bezpieczeństwo i upraszcza analizę przyczyn źródłowych. Netwrix Auditor obejmuje najszersze – w porównaniu z jakimkolwiek innym vendorem – spektrum kontrolowanych systemów i aplikacji, włączając w to: Active Directory, Exchange, Windows Server, File Server, SharePoint, VMware i SQL Server.

 

 
Fotka
 
Optimatiq

Optimatiq to inteligentna ochrona w chmurze stron internetowych, e-sklepów, aplikacji webowych i API przed atakami hakerskimi. Nie wymaga sprzętu, instalacji, oprogramowania ani specjalistów. 24/7/365 wsparcie klienta plus monitoring ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa. To pełna ochrona webowa: DDoS + WAF + API + BOTy. Najnowsze technologie: nauczanie maszynowe i sztuczna inteligencja, analiza behawioralna użytkownika.

 
Fotka
 
Radware

Firma Radware to globalny lider w zakresie tworzenia aplikacji i rozwiązań bezpieczeństwa aplikacyjnego dla centrów danych w modelach wirtualnych i w chmurze.

 

Posiada wiele nagród dla produktów tej firmy potwierdza gwarancję odporności dla zastosowań o kluczowym znaczeniu, pełną elastyczność biznesową oraz maksymalną wydajność. Rozwiązania te są stosowane w firmach gdzie wymagane jest zapewnienie stałej i niezakłóconej pracy aplikacji systemu informatycznego takich jak: sektor bankowy, e-commerce.

Dodatkowo Radware DefensePro wykrywa, chroni, zapobiega włamaniom i atakom DoS/DDoS w czasie rzeczywistym co pozwala użytkownikowi końcowemu bezproblemowo korzystać ze wszystkich zasobów sieci nawet w czasie ataku.

 
Fotka
 
RSA

Amerykańska firma kupiona w 2006 roku przez koncern EMC. RSA jest liderem w security znanym w naszym kraju głównie z bezpiecznego dostępu do zasobów za pomocą tokenów. Produkty firmy zawierają znacznie szersze portfolio. Nasza firma posiada status Gold Partnera.

 

SafePlus skupia się na rozwiązaniach: SecurID Access oraz NetWitness. Jesteśmy jednym z nielicznych autoryzowanych partnerów RSA w Polsce.

 
Fotka
 
SecureVisio

SecureVisio to rozwiązanie zarządzania bezpieczeństwem kategorii IT GRC (Governance, Risk Management, Compliance), wyposażone w elektroniczną dokumentację systemu teleinformatycznego oraz narzędzia zarządzania incydentami (Incident Management), a także zintegrowane narzędzia analizy wpływu naruszeń bezpieczeństwa na procesy organizacji (Business Impact Analysis). Posiada możliwość nadzoru i zarządzania ryzykiem i zapewnieniem zgodności, m.in. z RODO.

 
Fotka
 
SolarWinds

Firma Solarwinds jest uznanym dostawcą aplikacji umożliwiających monitoring oraz kontrolę nad zasobami firmy.

 

Oferuje produkty z zakresu: Application & Server Management, Log & Security Information Management, Network Management, IT Help Desk, Storage Management, Virtualization Management, File Transfer, IT Alert & On-Call Management.

 
Fotka
 
Thales

Thales Group to światowy lider rozwiązań do ochrony wrażliwych informacji. Pod koniec 2014 roku firma Gemalto kupiła Spółkę SafeNet wzbogacając swoją ofertę o rozwiązania do szyfrowania danych, zarządzania szyfrowaniem oraz płatności cyfrowych. Na początku 2019 roku Gemalto zostało kupione przez grupę Thales. SafePlus specjalizuje się w dostarczaniu sprzętowych modułów kryptograficznych, tzw. HSMów, które zapewniają zarządzanie kluczami oraz ich dystrybucję, ochronę aplikacji i wsparcie operacji PKI, a w konsekwencji zwiększenie wydajności oraz bezpieczeństwa systemów kryptograficznych banków, elektronicznego handlu, dostawców usług i aplikacji oraz agencji rządowych a także przedsiębiorstw.

 

 
Fotka
 
Tufin

Lider definiowania polityk bezpieczeństwa sieci, automatyzuje i przyspiesza zmiany konfiguracji sieci przy zachowaniu bezpieczeństwa i zgodności. Głównym produktem jest Tufin Orchestration Suite, który posiada i pozwala m.in. na: widoczność sieci dla automatycznego mapowania i wdrażania zmian, zasady zunifikowanych zabezpieczeń dla SDDC (Software-Defined Data Cente), Private, Public i Hybrid Cloud Platform, zredukowanie rozmiarów ataków przez zoptymalizowanie polityk FW oraz segmentację sieci, zautomatyzowanie usług sieciowych oraz zarządzania przez integrację z systemami ITSM, automatyczne dokonywanie zmian na urządzeniach FW jak również sprawdzanie zgodności np. z PCI DSS czy HIPAA.

 
Fotka